Dekoratif doğal taş ve tuğla, kültür taşı ve tuğlası, El yapımı tuğla, terracota yer taşı, zemin taşı, Duvar Panelleri, taş panel, satış uygulama hizmeti vermekteyiz. Doğal taşların dekorasyonlarda tercih edilme nedeni sağladığı estetik ve farklı görsellikler olduğu gibi dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları, ısı ve ses yalıtımı da sağlamalarıdır. Uygulama kolaylığı, temizliğinin ve bakımının da kolay olması Doğal taşa olan yönelimi artırmaktadır.

Patlatma Doğal Taşlar

Doğal Dekor olarak sizlere sunmuş olduğumuz patlatma doğal taşlar ‘ı Türkiye’nin en güzel mermer ve doğal taş çeşitlerinden özenle seçip, hazırlıyoeuz. Son dönemlerin en gözde duvar kaplaması olan patlatma doğal taşlar iç mekan ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilir. Aynı zamanda ofis dekorasyonunda, salon dekorasyonunda, tv ünitesi duvar kaplamasında kullanılan patlatma doğal taşlar en yeni modellerini ve fiyatlarını mağazamızda  inceleyebilirsiniz. En iyi kalitede üretmiş olduğumuz patlatma doğal taşlar özel kalıplarımız sayesinde kolay uygulama ve kusursuz montaj imkanı sağlar.

Fileli Patlatma Doğal Taşlar

Bu kategoride gördüğünüz bütün taşlar 160 gr 1. sınıf sıva filesi üzerine su bazlı doğal taş tutkalı kullanılarak binbir zahmetle tek tek fileler üzerine el ile dizilmiş, zahmetli, zor ve günler süren üretim sürecine rağmen fileli doğal taşların duvarınıza uygulanması sadece tek 1 gündür! Şık ve benzersiz havasıyla, siz stil sahibi müşterilerimizin mekanlarına ferahlık ve güzellik katmayı planlıyoruz.

Filesiz Doğal Taş Patlatma

İç ve dış mekanda kullanılabilen dekoratif filesiz patlatma doğal taşları uygun fiyatlı olarak mağazamızda bulabilirsiniz. Filesiz patlatma doğal taşlar file, tutkal, dizim maliyetlerini ortadan kaldırarak sizlere daha uygun fiyatlar sunma imkanını sağlar. Filesiz doğal taş patlatmaları uygularken duvarınızdaki doğal taş renk tonlarının daha homojen gözükmesi için 3-4 paket birden açıp paketlerden karışık olarak döşenir. Uygulamadan sonra patlatma doğal taş verniği uygulayarak doğal taş renklerinin canlanmasını sağlanır. Temiz bir kullanım sağlayan taşlarımız, her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir